Hakkımızda

1996 yılında Antakya küçük sanayi sitesinde klasik mobilya imalatı ile başlayan hikayemiz, müşteri tercihlerinin yıllar içerisinde bu yönde değişmesi nedeniyle, modern mobilya imalatı şeklinde devam etti. O dönemde sehpa taleplerindeki değişkenlikler ve elde ettiğimiz kazanımlar, bizi bu alanda uzmanlaşmaya teşvik etti. Biz de tercihimizi doğal ahşap ham maddesi kullanmak ve uzmanlık alanımız olan sehpa üretimine yoğunlaşmakta kullandık. 2005 yılında üretim hattımızın tamamını sehpaya çevirdik. Yıllar içinde üretim kapasitemiz ve müşteri sayımız artış gösterdi.

Sürekli yeni sehpa modelleri geliştirmeye devam ettik, bunun yanında masa ve sandalye gibi aksesuar ürünlerinin de üretimine başladık. Çoğunluğu manuel makinalardan oluşan üretim hattını, tamamı elektronik kontrollü CNC makinelerini üretim hattımıza monte etmek suretiyle modernize ettik. Dışarıdan hizmet alımı yoluyla gerçekleştirilen boyama işlemlerini, yeni kurduğumuz modern boyama hattı ile işletmemizde yapmaya başladık.

Bu yatırımlar, ürün kalitemizde önemli gelişmeler sağladı. Bu süreçte, üretim miktarımız ve müşteri sayımız artmaya devam etti ve 2016 yılı başında Antakya Organize Sanayi Bölgesinde, üretim alanımızın üç katı büyüklüğünde 7.500 m2 kapalı alanı bulunan kendi modern tesislerimize taşındık. 6.000 takım/ay üretim kapasitesi ile üretimimize devam etmektedir. Türkiye’nin birçok bölgesine ve yurt dışı ülkelere ürün sunumumuz devam etmektedir.

Misyonumuz

Modern üretim sistemlerini ve bilgiyi, nitelikli iş gücü ile birleştirerek oluşturduğumuz kaliteli ürünlerle; girişimcilik, yenilik ve güvenilirlik ilkeleri ile yola çıktığımız iş anlayışımızla odaklandığımız her alanda ve dokunduğumuz her hayata sürdürülebilir değer katmak.

Vizyonumuz

İnsanlık ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, kendi alanında en başarılı gruplar arasında yer almak; bu amaç ile hareket ederken faaliyet gösterdiğimiz coğrafyaların zenginleşmesine katkıda bulunmak.